Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
Чи готова Україна віддати частину територій заради вступу в НАТО?

«Не треба заохочувати вбивць жахливими індульгенціями».

Фото із сайту president.gov.ua.

Чи готова Україна віддати частину територій заради вступу в НАТО?

Що про це кажуть в Офісі президента

Керівник апарату генерального секретаря НАТО Стіан Єнссен допустив, що Україна може стати членом НАТО у випадку територіальних поступок російській федерації. «Я вважаю, що одним із рішень може бути відмова України від території і отримання членства в НАТО в обмін на це», – заявив він.

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк (на фото) різко розкритикував цю заяву.

«Розміняти територію на парасольку НАТО? Дивно. Тобто свідомо піти на програш демократії, заохочення глобального злочинця, консервацію російського режиму, знищення міжнародного права й обов’язкове перенесення війни на інші покоління».

Читайте також: «Щоб вступити до НАТО, Україні запропонували... поступитися територіями».

На думку Подоляка, якщо російський диктатор Володимир Путін не зазнає нищівної поразки, війна обов’язково повернеться зі збільшеними апетитами росії.

«Спроби зберегти світовий порядок і встановити «поганий мир» через, скажімо прямо, тріумф путіна не принесуть світу мир, але принесуть і ганьбу, і війну. Це стосується будь-яких форматів нового «розподілу Європи», зокрема з парасолькою НАТО. То навіщо тоді пропонувати бажаний для росії сценарій заморожування замість пришвидшення постачання зброї? Не треба заохочувати вбивць жахливими індульгенціями».

Читайте також: «Президент Польщі вклонився воїнам УНР (Фото)».

Реклама Google

Telegram Channel