
«Один в полі не воїн, – підкреслює Андрій Павлович. – Результат усіх операцій – це завжди сукупність командних зусиль. На цьому тримається наша служба».
Волинський рятувальник Андрій Павлович навіть не уявляв, що, заступаючи на зміну, доведеться терміново вирушати на Ковельщину
Уже 10 років він несе службу в аварійно-рятувальному загоні спецпризначення
Сьогодні його підпорядкуванні – понад 60 рятувальників.
Напередодні професійного свята Дня рятівника, яке відзначається в Україні щорічно 17 вересня, пресслужба ГУ ДСНС України у Волинській області продовжує знайомити з нашими рятувальниками.
«Уже 10 років Андрій Павлович несе службу в аварійно-рятувальному загоні спецпризначення.
Він очолює аварійно-рятувальну частину з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. У його підпорядкуванні – понад 60 рятувальників. Ці люди виконують різні аварійно-рятувальні роботи: ліквідовують наслідки аварій, дорожньо-транспортних пригод, стихійних лих, руйнувань, розгортають мобільні пункти незламності, пересувний пункт управління, забезпечують електроживлення об'єктів критичної інфраструктури, очищають воду різного ступеня забруднення. І це далеко не повний перелік.
Саме зараз, коли публікуємо цей текст, Андрій Павлович з колегами працюють на Ковельщині – ліквідовують наслідки ДТП за участю автовоза.
Читайте також: «На Волині біля села Колодяжне перекинувся автовоз, що транспортував легкові автомобілі».
З початком повномасштабного вторгнення до переліку завдань додалися виїзди на ліквідацію наслідків ворожих атак на область. Рятувальники гідно тримають удар - завжди в авангарді тих, хто прибуває до місця лиха і допомагає людям.
«Один в полі не воїн, – підкреслює Андрій Павлович. – Результат усіх операцій – це завжди сукупність командних зусиль. На цьому тримається наша служба».

Успішно долати надзвичайні події рятувальникам допомагає техніка. Автопарк аварійно-рятувального загону налічує майже пів сотні автомобілів різного призначення. Серед них чимало новітніх зразків. Усі без винятку автомобілі перебувають у справному стані й готові будь-якої миті до залучення.
Сил і засобів волинських рятувальників вистачає, аби працювати ще й на південних і східних рубежах нашої держави – долати наслідки російської агресії, допомагати населенню і силам оборони України, доправляти тонни гуманітарних вантажів.
«Після нашої перемоги просто буду радіти життю, – ділиться планами на майбутнє Андрій Павлович. – І понад усе прагну разом з колегами працювати над відновленням України, аби жодні руйнування не нагадували про те, що на нашій землі топталася кацапська орда».
Читайте також: «Пізно викликали пожежників: у Рівненському районі вогнем знищено деревʼяну церкву, збудовану 1877 року».
