Курси НБУ $ 38.42 € 41.72
Патрульні влаштували обшук військовому через... втомлений вигляд

Білоруський доброволець Андрій Безсмертний.

Фото: ТСН.

Патрульні влаштували обшук військовому через... втомлений вигляд

У Дніпрі патрульні зупинили машину з військовим – білоруським добровольцем ЗСУ Андрієм Безсмертним

Боєць повертався до Дніпра з важкого бойового завдання на Сході. Доброволець заявив, що вже майже доїжджав до побратимів, проте за 500 метрів його зупинило поліцейське авто.

Машину бійця обшукали, а самого повезли в диспансер перевіряти на алкоголь та наркотики.

Про це військовий розповів на своїй сторонці в Іnstagram, пише ТСН.

Військовослужбовець стверджує, що його автомобіль поліцейські зупинили без жодної причини. Вони зробили зауваження, що машина має іноземну реєстрацію (на «євробляхах»).

«У нас усі машини на «бляхах», і? Таке бачу вперше», – каже Безсмертний.

Далі поліцейському не сподобався втомлений стан військового.

«На запитання чи вживав я щось, зрозуміло, я відповів, що ні. Вживав останній раз років 12 тому. А виглядаю лише втомленим, бо не спав нормально вже три доби», – зазначає доброволець.

Відповідь військового не задовільнила копа, тому він вирішив влаштувати обшук.

«Після цього «перевернули» всю машину. Навіть у бардачок залізли. Перевірили зброю. Після чого сказали, що нам треба проїхати на огляд. Обшук і ось мене везуть у диспансер. Дорога, оформлення, алкотестер, зрозуміло по нулях і аналіз сечі. На коридорі одне. Здивоване обличчя людини з іншого екіпажу, який мене впізнав і здивувався діям своїх колег», – розповідає Андрій Безсмертний.

Добороволець був змушений здати тест на наявність наркотиків в організмі.

Після цього військовослужбовець підійшов до автомобіля поліцейських, і попросив, аби вони відвезли його на місце зупинки, адже там залишилась його автівка. Проте йому відмовили.

«Я підійшов до машини співробітників, що стоїть поруч, сказав, що військовий, і люб'язно попросив підвезти до авто, зовсім поруч. На що співробітник вискочив з авто з криками, що він не таксі.

Я відійшов, викликав таксі і поки чекав на машину, з'явився старший цього екіпажа і запропонував мене підвезти. На що я йому відповів, що його колега мене вже послав ніжками прогулятися», — зауважив військовий.

«Як наслідок, стомлена після завдання група стоїть на холоді і чекає на мене півтори години, поки я доводжу поліцаям, що так виглядає втомлений військовий, а не п'яниця та наркоман. Опускаються руки щось робити, коли так ставляться до людей, до військових», – підсумував він.

У Патрульній поліції Дніпропетровської області пообіцяли провести службове розслідування з цього питання. Результати повідомлять згодом.

Читайте також: Поліцейські викрили двох жителів Дубенського району на крадіжках велосипедів.

Telegram Channel