Курси НБУ $ 39.83 € 43.11
«Ді Капріо» з волинської тероборони полює за танками рашистів

«Ді Капріо» - старший оператор протитанкового ракетного комплексу.

Фото Oleksandr Tkachuk.

«Ді Капріо» з волинської тероборони полює за танками рашистів

«Ді Капріо» - 34-річний боєць одного з батальйонів 100 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Такий позивний йому дав командир взводу через візуальну схожість воїна зі знаменитою американською кінозіркою.

Про це пише Регіональне управління Сил тер оборони «Захід».

«Про акторську кар’єру Володимир ніколи не замислювався. У цивільному житті він водій. Каже, що любов до керма йому ще змалечку подарував батько.

«Я за кермом – ще з дитсадка. Батько як посадив мене у авто маленьким, так я все життя продовжую кататися», - розповів військовослужбовець.

А ось у війську «Ді Капріо» - старший оператор протитанкового ракетного комплексу.

«Робота протитанкіста, на мій погляд, цікавіша, ніж у звичайного стрільця-піхотинця. Звісно, носитись із боєкомплектом чи NLAW-ом важко фізично. Натомість цікавіше «зловити» й уразити російського танка», - зізнається Володимир.

«Ді Капріо» переконаний, що ТрО, на відміну від інших родів військ ЗСУ, має значну перевагу в тому, що бійці формуються у підрозділи за територіальним принципом. У батальйонах можна зустріти і старих друзів, колег, сусідів.

«Усі ми тут стоїмо за якусь ідею, - каже «Ді Капріо». - Скажімо, я воюю за свою країну, за свою сім’ю. У мене дружина, двоє діток. Сестри, брат… І я хочу, щоб усі ми жили у незалежній та розвинутій країні без російських загарбників. Рашисти самі живуть у лайні, і іншим не дають нормально жити. Мабуть, заздрість їм заважає бути нормальними людьми. Переконаний – ми маємо перемогти цих негідників якомога швидше!», - йдеться у повідомленні.

Реклама Google

Telegram Channel