![У Володимирській громаді першою у новому році народилася дівчинка](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/e/rl/x2oqjb-tms6copxdnk7xvgwca7ejregp4b2urle.jpg)
Дівчинка – єдина новонароджена у Володимирській громаді у перший день 2024 року.
У Володимирській громаді першою у новому році народилася дівчинка
3 січня міський голова Ігор Пальонка завітав у пологове відділення Володимирського територіального медичного об’єднання, аби привітати маму дівчинки, яка першою народилась у нашій громаді у 2024 році
Маленька українка, яку батьки назвали Оленкою, з’явилась на світ 1 січня о 17:19 із вагою 3 кілограми 300 грамів та ростом 56 сантиметрів. І мама, і малятко здорові, почувають себе добре. Дівчинка – єдина новонароджена у громаді у перший день 2024 року.
Пише про це на фейсбук-сторінці Володимирської міської ради.
А для дружньої родини Анастасії та Михайла Сьоміних із села Сусваль Оленка уже друга довгоочікувана донечка. Вдома на сестричку зараз з нетерпінням чекає її старший братик.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/33/aqnqbn-0x0-2048x1365-k3a4cvqyeqi2fovi5wfd7fzxdzh22337.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/j/od/54h4pw-0x0-2048x1365-4vki572kniiyuegbvnn453nwww74sodj.jpg)
Міський голова Ігор Пальонка, вітаючи батьків із поповненням у родині, побажав їхній донечці міцного здоров’я, щасливої долі та зростати під мирним небом у незалежній Україні.
«Попри війну й негаразди, які вона завдає населенню, – в Україні таки народжуються діти – нові громадяни. Бо люди вірять: незабаром настане мир!», – зазначив очільник громади.
Загалом упродовж минулого року у пологовому відділенні КП «Володимирське ТМО» народилося 365 діток.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: На Волині упіймали дівчат, які в магазині вкрали шкарпетки.
Залужний: Якби «Кинджали» влучили, була б катастрофа».
Чоловіків перевірятимуть на блокпостах і вручатимуть повістки.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)