![Зустріньмо гідно Захисника: до рідного дому навіки повертається Герой з Волині](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/j/c4/rkoli2-0x0-1926x1284-bzxg63o64x2q65bpnb5a3im6ewnexc4j.jpg)
Вічна пам’ять Герою!
Зустріньмо гідно Захисника: до рідного дому навіки повертається Герой з Волині
Іваничівська громада в скорботі
Повідомляємо мешканців Іваничівської територіальної громади про те, що очікуємо прибуття тіла померлого військовослужбовця Олександра Чури 22 лютого 2024 року в селище Іваничі по маршруту Нововолинськ – Іваничі. Зустріньмо гідно нашого Героя коридором пошани…
Про це повідомляє Іваничі Селищна Рада.
Кортеж прибуде в Іваничі та буде рухатися орієнтовно о 12.30 годині по вулицях: Вільної України, Грушевського, Дружби, до будинку, де проживав військовослужбовець Олександр (вул. Незалежності, 45). Далі траурний кортеж буде їхати через центр Іванич до Свято-Покровського храму селища Іваничі.
Поминальна панахида відбудеться о 13.00 годині у Свято-Покровському храмі.
У зв’язку з передчасною смертю нашого земляка Чури Олександра Андрійовича на всій території Іваничівської територіальної громади оголошено 21-22 лютого 2024 року днями жалоби.
Для вшанування пам’яті померлого військовослужбовця у російсько-українській війні просимо приспустити Державні Прапори з чорними стрічками на будинках і спорудах органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ та організацій.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)