Курси НБУ $ 39.57 € 42.16
Ваги електронні Momert 6681: висока точність та зручність у зважуванні великих тварин

Реклама.

Фото: biovet.ua.

Ваги електронні Momert 6681: висока точність та зручність у зважуванні великих тварин

Електронні ваги Momert 6681 — це надійний і ефективний інструмент для точного зважування великих тварин, забезпечуючи власникам та фахівцям ветеринарної сфери високу точність і зручність. Завдяки своїй винятковій якості, цей прилад вражає не лише стійкістю до інтенсивного використання, але й довговічністю, що робить його ідеальним вибором для ветеринарних клінік та побутових умов. 

Моментальна і точна інформація про масу великих тварин, таких як великі породи собак, стає доступною завдяки сучасній технології вагового обладнання Momert. Невеликі розміри та простота у використанні роблять ці електронні ваги ідеальними для використання як у ветеринарних закладах, так і в домашніх умовах.

Особливості пристрою

Основні характеристики вражають своєю функціональністю та надійністю:

  • Виготовлені з високоміцних та безпечних матеріалів, ваги призначені для зважування тварин масою до 100 кг.
  • Однією з ключових особливостей є можливість автоматичного відключення, що сприяє економії енергії. Також пристрій обладнаний індикатором перевантаження, який попереджає про можливість пошкодження ваги при зважуванні великих тварин.
  • Сигнал датчика критичного падіння заряду є ще однією важливою функцією, яка гарантує своєчасне повідомлення про необхідність заряджання ваги. Зручний рідкокристалічний дисплей дозволяє легко спостерігати за результатами зважування, навіть в умовах обмеженого освітлення.
  • Компактні розміри й дрібне градуювання роблять їх ідеальними для використання в будь-яких умовах. Комфортні параметри платформи забезпечують стабільність і безпеку тварин під час процедури. Можливість зважування створює широкі можливості використання ваг у різних галузях, від ветеринарії до сільськогосподарських підприємств.
  • Захисне покриття платформи додатково забезпечує довгий термін служби приладу, захищаючи його від впливу навколишнього середовища та потенційних пошкоджень. Функція автоматичного вимкнення обладнання сприяє подовженню часу роботи та допомагає зекономити електроенергію.
  • Важливо відзначити, що електронні ваги для великих тварин Момерт надають тривалу гарантію від виробника, що свідчить про високий стандарт якості та надійності їх продукції. 

Ваш найкращий вибір в інтернет-магазині «Biovet»

Основна сфера використання електронних ваг для великих тварин Momert — це точне і зручне вимірювання маси як окремої великої тварини, так і групи дрібних. Це обладнання виявляється незамінним помічником, дозволяючи вчасно визначати масу і вести документацію щодо розвитку та добробуту тваринного стада.

Важливим аспектом вибору є гарантована якість фірмових виробів Momert. Вибираючи обладнання у нас, ви можете бути впевнені в його надійності та довговічності. Ми надаємо повну документацію, підтверджуючу проходження метрологічної повірки, що відповідає встановленому стандарту. Замовивши електронні ваги у нас, ви отримаєте високоміцне обладнання, яке відповідає всім вимогам сучасної технології.

Кожна одиниця оснащена LCD дисплеєм та літієвою батареєю, що забезпечує високу автономію в роботі. Тензодатчики, використовувані в обладнанні, забезпечують точне вимірювання маси рухомої тварини. Регульовані опори гарантують безпеку процесу зважування, а стабільна платформа дозволяє тварині стояти комфортно та стійко під час вимірювання.

Замовляючи електронні ваги для великих тварин Момерт в інтернет-магазині «Biovet», ви можете бути впевнені в високій якості продукції та надійності обладнання.  Доставка доступна по всій території України, забезпечуючи вам зручність і оперативність отримання необхідного обладнання. Оберіть надійність та точність з разом з нами!

Telegram Channel