![Ковельчанка Вікторія Тітчук перемогла на обласному конкурсі читців](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/5/ja/oue7nb-bbhkow3dqum37e233auckyyewkhyxja5.jpg)
Вікторія Тітчук.
Ковельчанка Вікторія Тітчук перемогла на обласному конкурсі читців
У Луцьку відбувся двадцять шостий обласний конкурс читців «Мій любий краю»
У день народження геніальної землячки свій талант і любов до Лесиного слова продемонстрували 48 читців-декламаторів майже з усіх територіальних громад Волині.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/el/iaalyo-0x0-1600x1200-ok26jig4bdzn3cuqq776hsrn4xe3sele.jpg)
Ковельську ТГ представляла Вікторія Тітчук, методист народного дому «Просвіта», яка прочитала твір Лесі Українки «Дочка Ієфая».
Її виступ був настільки майстерним і проникливим, що ковельчанка не залишила жодних шансів іншим учасникам у старшій віковій групі на перемогу, інформує міська рада.
– Це був мій дебютний виступ саме на конкурсі читців. Здається, із задачею справилась. Усе задумане мені вдалось реалізувала на сцені. Дякую моєму керівникові Наталії Гончар за те, що повірила в мене, моїм колегам – за підтримку. Надзвичайно приємно повертатись у рідне місто з перемогою, – ділиться Вікторія Тітчук.
Вітаємо і зичимо нових цікавих проєктів.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/sk/f7nefg-0x0-1536x1021-gubgehflsci45vtwyb6rzcqkwac6rskt.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)