![Волинські тероборонівці провели вишкіл у Ковелі](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/q/k7/fcvy3g-5h324iv426w5hlg3l7anvjms5mqjak7q.jpg)
У Волинській бригаді ТРО зазначають: кожен боєць, який стає до її лав, тренується за найсучаснішими стандартами.
Волинські тероборонівці провели вишкіл у Ковелі
Вони вчилися вражати ворожі цілі з протитанкових комплексів ПТРК NLAW і ПЗРК Stinger
Про це повідомив міський голова ігор Чайка.
«Військовий вишкіл у мультимедійному інтерактивному тирі 100 окремої бригади територіальної оборони пройшли учасники добровольчого формування Ковельської тергромади (ДФТГ). У навчаннях взяв участь мій заступник Віктор Жигаревич, працівники виконкому Ковельської міськради, депутати та жителі громади.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/em/s5blh7-0x0-2048x1542-gwpgk6ixzay3uhy7btclma5g27hkzemh.jpg)
Мультимедійний тир — безпечний та сучасний спосіб підготовки військових. Він складається з навчальних макетів зброї, комп’ютерного блоку управління, проекційного екрану та оптичного модуля. Досвідчені бійці 100 ОБрТРО кажуть: це — найкраща можливість опанувати та відпрацювати навички прицільної, швидкісної стрільби, адже мультимедійний тир має ефект максимального наближення до реальності.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/j/3u/ukqjcq-0x0-1542x2048-avcwsfq2fsfzv2mxu7crzlwm5eq7j3uj.jpg)
Впродовж дня вишколу бійці ДФТГ стріляли з автоматичної та стрілецької зброї, вчилися вражати ворожі цілі з протитанкових комплексів ПТРК NLAW і ПЗРК Stinger, на спеціалізованих тренажерах опановували управління безпілотниками. Мінно-вибуховій справі навчалися в досвідчених учасників бойових дій, передбачили час і для відпрацювання навичок тактичної медицини.
У Волинській бригаді ТРО зазначають: кожен боєць, який стає до її лав, тренується за найсучаснішими стандартами, в тому числі і з застосуванням інтерактивних технологій. Командування бригади дбає, щоб військовослужбовці вирушали у зону бойових дій максимально підготовленими.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/ll/cliexx-0x0-2048x1542-c3e6pdvmtqogpw4g6fskau754xkysllx.jpg)
Нагадую, що у 100 окремій бригаді Сил територіальної оборони України триває рекрутингова кампанія. Ви маєте можливість стати військовослужбовцем 54-го батальйону 100 ОБрТРО, постійним місцем дислокації якого є Ковель, обрати військову спеціальність та захищати Україну пліч-о-пліч із земляками-волинянами», - йдеться у повідомленні.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)