![У Володимирі презентували унікальний каталог про місцевих митців](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/k/yr/4aiv5f-o2h52ysgouvqddppvznuw3gey7hr2yrk.jpg)
Усім художникам, інформацію про яких розміщено у новоствореному каталозі, вручили по примірнику цього подарункового видання.
У Володимирі презентували унікальний каталог про місцевих митців
7 травня в культурно-мистецькому центрі відбулась презентація каталогу «Володимир мистецький», у якому поціновувачі знайдуть інформацію про 43 талановиті особистості нашого міста, на яких, за словами першого заступника міського голови Андрія Гудима, тримається мистецький фундамент Володимира
Про це повідомили в міській раді.
Зустріч стала справжнім святом для мистецької еліти Володимира. Андрій Гудим розповів про передісторію створення видання, підкреслив, що однією з натхненниць цього процесу стала Галина Микита і висловив їй особливу вдячність. У свою чергу художниця зазначила, що щаслива, адже прожила своє життя серед такої кількості талановитих і хороших людей.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/y/y7/2iiqos-0x0-799x533-eveta577rgdlkbyfevwbhnplm4ydhy7y.jpg)
«У реаліях війни ми не збавили обертів, а стараємось знайти можливості, аби зафіксувати здобутки наших творчих особистостей, адже першим, що робить ворог, це переписує історію і приписує культурно-мистецькі надбання нашого народу собі», – підкреслив Андрій Гудим.
Над виданням працювало чимало людей, за особливий вклад у його створення подяками міського голови було відзначено Тетяну Токарєву-Асмолкову та Ольгу Гудим.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/24/vgolaf-0x0-799x533-5huozr3oosyg6n7agjt4u2fdnof4q24e.jpg)
Усім художникам, інформацію про яких розміщено у новоствореному каталозі, вручили по примірнику цього подарункового видання. Колись його доповнять новими іменами, та вже зараз він якнайповніше передає широку палітру і розмах мистецьких напрямків та здобутків митців Володимирщини.
Серед згаданих у каталозі імен є, звичайно, і скульптор Олег Дубинчук, який відійшов у засвіти наприкінці минулого року. Тож пам’ять художника вшанували хвилиною мовчання, а Андрій Гудим запевнив, що з дочкою митця ведуться перемовини щодо подальшої долі величезної колекції його робіт, розміщених на подвір’ї будинку, у якому він проживав.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/23/l2ctmi-0x0-799x533-gfzqgna5youq7pb5hebnyypnbpli423c.jpg)
Дякуючи за таке чудове інформаційно-мистецьке видання, художники принагідно висловлювались на захист майбутнього художньої галереї, запрошували владу активніше підтримувати митців, зокрема, й у проведенні щорічного пленеру художників.
Старші колеги щиро раділи, що у каталозі заслужено багато молодих імен, які не підведуть і понесуть справу творення краси далі. «Приємно, що наше місто має таку потужну мистецьку силу», – зауважив художник Адам Михалик, у минулому багаторічний директор Володимирської дитячої художньої школи імені Рокицького, яка виховала чимало талантів, і серед них – лауреатів численних міжнародних мистецьких конкурсів.
Усі активно дякували молоді, яка нині прийшла у владу і дозволяє реалізовувати різноманітні креативні ідеї, що усім додає віри у те, що справа старших мистецьких поколінь житиме, йдеться у повідомленні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/rz/o7gkl2-0x0-799x533-3q2gji5pylmlgz4skuhyoip7pl2yxrzx.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)