![У ліцеї на Волині відзначили 55 найстаранніших учнів](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/y/rx/iar7c6-0x68-960x640-jljf63gdn4zs54po5y2fegr36xdfarxy.jpg)
Успіхів ліцеїсти досягають не лише в навчанні, вони ініціативні і в позакласній роботі.
У ліцеї на Волині відзначили 55 найстаранніших учнів
Грамоти і цінні подарунки переможцям і призерам різноманітних олімпіад, конкурсів та турнірів – учням Княгининівського ліцею вручив заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт
«Наші діти перемогли на олімпіадах з англійської та німецької мов, також мають здобутки у міжнародних конкурсах та проєктах. Вони проявили себе на всеукраїнських та обласних конкурсах та турнірах «Мій Шевченко», «Я – журналіст», літературно-мистецькому конкурсі ім. Юліуша Словацького, де показали свою майстерність у написанні наукових робіт та декламації віршів. – зазначила керівниця ліцею, депутатка обласної ради Ольга Омелько. – Ми пишаємося нашими вихованцями, адже вони беруть активну участь у програмі обміну майбутніх лідерів Future Leaders Exchange Program Flex, яка фінансується урядом Сполучених Штатів. Одразу двоє наших ліцеїстів стали переможцями цього конкурсу».
Про це йдеться на фейсбук-сторінці Волинської обласної ради.
Очільниця ліцею підкреслила: для вмотивованих дітей немає меж. Вихованці Княгининівського ліцею перемогли і в Міжнародному конкурсі до Дня Європи, організованому Хорватською економічною школою з нагоди виборів до Європарламенту. В конкурсі взяли участь 147 учасників з 4 континентів.
«В кожному з вас є дар, який ви маєте активно розвивати та вдосконалювати. Це дозволить вам щодня ставати кращими, бути успішними в професії та в житті, тож не випадково, що цей захід має назву «Сузір’я успіху». Будьте успішними, вірте в свої сили, в свої таланти та не зупиняйтеся на досягнутих цілях». – звернувся до ліцеїстів Григорій Пустовіт.
Успіхів ліцеїсти досягають не лише в навчанні, вони ініціативні і в позакласній роботі: мають відзнаки всеукраїнських конкурсів як от «Школа проектного менеджменту» , організованого Луцьким національним технічним університетом та Малою академією наук, конкурс креативних ідей «Зробимо Волинь кращою», організований Волинським національним університетом ім. Лесі Українки, долучалися до Всеукраїнського військово-патріотичного конкурсу «Сокіл Джура» та брали участь в обласній акції «Без сім’ї і свого роду – нема нації та роду». Крім того, вони активно вивчали історію волинського краю та досліджували власний родовід, за що здобули окремі відзнаки від гостей заходу.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/r/xg/inlelu-0x0-960x720-kttzigruijcb72hyihrm4xlncqmx3xgr.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/kz/c5yuad-0x0-960x720-64yreapxifhre2esu44mbss735y4nkzg.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/a/cr/ka3muw-0x0-960x720-xbajmxrzx42ndpb6ducdibxwyqqqucra.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/v/7e/h6wqbn-0x0-960x720-aavf44ksmd6etvpz2eb3k2rxpx3gx7ev.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/hy/yt3fwe-0x0-960x720-ir23744mkfiyjmh7x5uyiuhwjp5gqhyc.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/x7/msheuv-0x0-960x720-byraiazkmqwynuifglsewz6yu6tomx7h.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/f/e6/oandem-0x0-960x720-utz2hvrbqlywkcahcthrpr33q75hwe6f.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Волинська письменниця Оксана Забужко біля вежі князів Чорторийських презентувала нову книгу.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)