![Що шукали правоохоронці у сільраді на Волині](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/5/v5/jktdpc-0x34-794x529-cmtiwi6dlews3fxmdupuepit6uxj7v55.jpg)
Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк: Хай перевіряють, то їхня робота".
Що шукали правоохоронці у сільраді на Волині
Із обшуками до Підгайцівської сільської ради зранку 28 травня прийшли працівники поліції
Зі слів Підгайцівського голова Юрія Семенюка, правоохоронці зі столиці разом із кількома понятими орієнтовно в дев’ятій прийшли обшукувати робочі приміщення ради.
Про це інформує Суспільне.
Правоохоронців, говорить, цікавить процедура проведення ремонтних робіт дорожнього покриття на території громади, які проводилися в цьому році.
«Хай перевіряють, то їхня робота. Трошки помішали нам в роботі. В бухгалтерії зараз беруть копії документів. Хоча ці документи є всі в Прозорро. Перевіряють завжди кабінет голови, бухгалтерії. В нас тих обшуків вже було… ну штук 6, може більше, я вже й не пам’ятаю», — каже Юрій Семенюк.
Працівники поліції на місці відмовилися коментувати, яка причина обшуків у Підгайцівській сільській раді. Заходити у приміщення знімальній групі Суспільного також заборонили.
«Працівники департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України проводять слідчі дії у рамках кримінального провадження за фактом розкрадання коштів», — так проведення обшуків Суспільному прокоментувала речниця цього департаменту Наталія Калиновська.
Деталі пообіцяла прокоментувати згодом.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Громаду на Волині визнали однією із кращих завдяки залученню молоді.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)