Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Час яскравих вражень: який велосипед вибрати для дитини

Реклама.

Фото: veloplaneta.ua.

Час яскравих вражень: який велосипед вибрати для дитини

Перший велосипед — подарунок, який запам’ятовується на все життя. Це екологічний, спортивний, доступний вид транспорту, який можна починати освоювати змалечку.

Щоб враження від катання були приємними, важливо правильно вибрати дитячий велосипед, аби на ньому зручно було їхати, а його зовнішній вигляд справляв приємне враження.

Різновиди дитячого велотранспорту

Є різні моделі велосипедів для дітей. Між собою вони відрізняються розмірами, дизайном, технічними характеристиками. Виробники пропонують такі варіанти:

  • біговели;

  • триколісні;

  • чотириколісні;

  • двоколісні.

Для малюків, які ще не можуть крутити педалі, підходять біговели. У них є кермо, два маленьких колеса і сидіння, а для руху потрібно відштовхуватись ногами від землі.

Починаючи з 3-річного віку, малюк може навчитись їздити на триколісному велосипеді. Пізніше варто пересідати на чотириколісний велотранспорт, у якому до звичайних коліс додано два страхувальних, що захищають від перекидання.

За якими параметрами вибирати велосипед дитині

Перший і найважливіший параметр вибору — зріст дитини. Велосипед не повинен бути «на виріст», оскільки ним неможливо буде користуватись, поки малюк не підросте. Краще вибирати транспорт під дитину з відповідним діаметром коліс, а саме:

  • 1-3 роки (98 см) – 12 дюймів;

  • 3-5 років (110 см) – 14 дюймів;

  • 4-6 років (116 см) – 16 дюймів;

  • 6-8 років (120-130 см) – 20 дюймів.

Далі йдуть велосипеди з колесами 24 та 26 дюймів — для підлітків та дорослих.

При виборі транспорту потрібно враховувати, для кого він призначений — для хлопчика чи дівчинки. Різниця між ними у кольорі, а також у формі рами. Дівчачі моделі мають нижчу раму, тому вони зручніші (легше злазити й залазити, та менша ймовірність зачепитись ногою). Для хлопчачих велосипедів звичною є висока рама.

Звертайте увагу і на гальма — краще, щоб були одночасно ножні (педаль потрібно прокрутити у зворотній бік) та ручні (на кермі для них є спеціальні ручки). Для менших діток достатньо однієї швидкості, а для старших — декілька.

Великий вибір велосипедів для дітей різного віку ви знайдете в інтернет-магазині Велопланета. Вибирайте, замовляйте та даруйте дітям щасливе велосипедне дитинство.

Реклама Google

Telegram Channel