Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
Майже 100 дітей транспортували з Охматдиту до інших медичних закладів Києва

627 дітей перебували в Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит», коли в неї влучила російська ракета.

Фото: інстаграм/sviatoslav.vakarchuk.

Майже 100 дітей транспортували з Охматдиту до інших медичних закладів Києва

Внаслідок обстрілу поранень зазнали восьмеро маленьких пацієнтів, усі вони скеровані до інших закладів охорони здоров'я

627 дітей перебували в Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит», коли в неї влучила російська ракета.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

Міністр охорони здоровʼя України Віктор Ляшко наголосив: «Більшої кількості жертв вдалося уникнути лише завдяки злагодженій роботі усього колективу лікарні й тому, що пацієнтів вчасно перевели до укриття. Вдячний кожному і кожній, хто, ризикуючи собою, рятував найдорожче – наших дітей. Та, евакуюючи малюків, загинула 30-річна лікарка Світлана Лук'янчук. Співчуваю її близьким, колегам і пацієнтам. Це непоправна втрата».

Одразу після трагедії була організована операція із переведення пацієнтів до інших лікарнень столиці. Так, 94 дитини були доставлені до міських дитячих клінічних лікарень №1, №2, №4, та №7, Інституту нейрохірургії, Центру дитячої кардіології та кардіохірургії, Національного інституту раку, Перинатального центру №7, клінік «Денис», «Добробут». 

У вцілілих будівлях Охматдиту залишилися на лікуванні 68 пацієнтів. 

465 дітей, які потребували планового лікування, обстежені, їх тимчасово виписали додому. З їхніми батьками підтримується зв’язок. 

Охматдит тимчасово не надає медичні послуги пацієнтам за напрямами «Токсикологія» та «Невідкладна медична допомога». Призупинив роботу і травмпункт.

У старому корпусі вибито майже всі вікна, зазнали значних пошкоджень два хірургічні та два соматичні відділення, відділення інтенсивної терапії, операційний блок. У новому, зведеному лише нещодавно, корпусі, пошкоджено 12 відділень, з них 8 – хірургічних, 5 – онкологічних, дві реанімації, операційний блок, відділення радіології та променевої терапії. Пошкоджена також частина єдиної в країні онкогематологічної лабораторії.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: На Волині в одній аварії зіткнулися три автомобілі

Реклама Google

Telegram Channel