
Влада працює над розширенням програми, щоб охопити всіх охочих родин загиблих Героїв.
На Волині виділили додаткові 3,5 млн грн на оздоровлення дітей військовослужбовців
Для оздоровлення дітей загиблих воїнів подано 250 заяв, однак потреба – значно більша
На оперативній нараді у Волинській ОВА розглянули приорітети ветерансько політики та ухвалили важливі рішення щодо соціальної підтримки й доступності.
Про це інформують у Волинській обласній раді.
Про державну програму підтримки надавачів психологічних послуг для ветеранів розповіла начальниця управління з питань ветеранської політики ОВА Віта Прокопчук. За її словами, для ліцензованих надавачів послуг різних форм власності з психологічної та комплексної медико-психологічної допомоги передбачена державна компенсація з розрахунку 254 грн за годину на одну особу. Аби отримати можливість нею скористатися, надавач послуг повинен бути внесений до спеціального реєстру. Покрокова інструкція цієї процедури розміщена на сайті Мінветеранів. Тож громади закликають скористатися перевагами державної підтримки практичних психологів та центрів життєстійкості.
Іван Рудницький також повідомив, що виділені з обласного бюджету додаткові 3,5 млн грн на оздоровлення дітей військовослужбовців та загиблих захисників уже розподілено.
«Надійшло 250 заяв від родин полеглих. «Однак, бажаючих значно більше. Тому від громад я прошу вичерпну інформацію про кількість охочих та суми, передбачені у місцевих бюджетах на оздоровлення. Це потрібно, аби збалансувати видатки обласного та бюджетів громад. За погодженням з Волиньрадою обласний бюджет спрямує потрібний ресурс, щоб охопити літнім відпочинком усіх дітей цієї категорії», -
запевнив начальник ОВА.
Під час наради також було оголошено про проведення в області з 19 по 25 травня національного тижня безбар’єрності. Т.в.о. начальника управління містобудування та архітектури облвійськадміністрації Василь Василенко повідомив, що напрацьовано детальний план заходів з привернення уваги суспільства до потреби формування безперешкодного середовища. Проте начальник ОВА Іван Рудницький вважає, що окрім інформаційно-роз’яснювальної кампанії в області повинна бути узгоджена з громадами загальна концепція побудови інклюзивного простору. «Почати варто з публічних будівель і громадських місць, а робота вестися системно», - зазначив посадовець.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У Луцькому районі школярі зібрали вражаючу суму для ЗСУ.
