Курси НБУ $ 41.78 € 48.98
Діти захисників на Волині отримають державну підтримку на навчання

Експеримент триватиме півтора року з моменту набрання чинності постановою.

Фото: Ілюстративне.Фейсбук.

Діти захисників на Волині отримають державну підтримку на навчання

Освітні заклади Волинської області працюють над впровадженням проєкту Міністерства у справах ветеранів України, спрямованої на підтримку дітей ветеранів війни, які здобувають фахову передвищу або вищу освіти

Впровадження цієї ініціативи відбувається відповідно до постанови КМУ № 318 «Про реалізацію експериментального проєкту щодо надання державної допомоги на навчання дітей деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України».

Про перебіг реалізації проєкту в області говорили під час онлайн-наради з освітніми закладами Волині під керівництвом Тараса Шкітера, заступника голови Волинської обласної державної адміністрації.

Зазначена Постанова затверджує Порядок реалізації експериментального проєкту, спрямованого на підтримку дітей осіб, які брали участь у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, шляхом надання їм державної допомоги для оплати навчання.

Експеримент триватиме півтора року з моменту набрання чинності постановою.

Як зазначив Тарас Шкітер, до договору про участь в експериментальному проєкті щодо надання державної допомоги на навчання дітям деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, вже приєднався 401 заклад освіти по всій країні, з них 10 закладів із Волинської області. Відповідні договори вже заключенні між навчальними закладами та Мінветеранів.

Цей проєкт визначено як пріоритетний у державній ветеранській політиці та для обласної військової адміністрації. Тож Тарас Шкітер підкреслив важливість широкого охоплення потенційних учасників та забезпечення ефективного супроводу на місцях.

Начальниця управління з питань ветеранської політики Волинської ОДА Віта Прокопчук поінформувала про категорії дітей, які мають право на освіту за цим проєктом.

Зокрема, учасниками проєкту є діти загиблих (померлих) Захисників або Захисниць України, осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій, зниклих безвісті, полонених внаслідок збройної агресії проти України та постраждалих учасників Революції Гідності.

Під час наради освітні заклади області поділилися інформацією про перебіг реалізації проєкту, наявні виклики та поточні завдання. Заступник голови ОДА Тарас Шкітер поцікавився, чи виникали труднощі під час укладення договорів. За словами керівників закладів, процес відбувався без суттєвих ускладнень.

На завершення зустрічі Тарас Шкітер доручив керівникам навчальних закладів взяти на особистий контроль кожного здобувача освіти, який має право на отримання державної допомоги, аби жоден з них не був позбавлений можливості скористатися цією підтримкою.

Також акцентував на необхідності посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед абітурієнтів та студентів щодо умов участі у проєкті та механізму подання заяв.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Найвищий результат НМТ: у Ковелі відзначили випускницю грошовим сертифікатом.

Реклама Google

Telegram Channel