Курси НБУ $ 43.14 € 50.65
81-річний дід Петро танцює босоніж на снігу (Відео)

І скажіть, що Петру Сидоренку – уже 81 рік!?

Фото: «Суспільне Чернігів».

81-річний дід Петро танцює босоніж на снігу (Відео)

Житель села Новоселівка Чернігівської області Петро Сидоренко щодня загартовується холодною водою, займається фізичними вправами та танцює босоніж на снігу, підтримуючи активний спосіб життя

Чоловік розповів «Суспільному Чернігів», що обливання  крижаною водою дає йому відчуття бадьорості та допомагає тримати організм у тонусі. «Я дуже відчуваю адреналін, коли вмиваюся. Уже до того звик. Я прокидаюся – і мені хочеться на вулицю», – каже Петро Сидоренко.

Після загартування пенсіонер повертається до будинку, де готує каву та виконує фізичні вправи. Він займається з гантелями, робить вправи на прес, руки й ноги, а також практикує танцювальні рухи, зокрема елементи… танцю живота.

Окрім занять спортом, чоловік активно порається по господарству. На подвір’ї дід Петро утримує собаку, кішку, кролів, качок та курей – загалом понад 30 голів.

На подвір’ї дід Петро утримує собаку, кішку, кролів, качок та курей – загалом понад 30 голів.

«Війна побила багато. Те, що залишилося, доводиться годувати. А основна робота зранку – це господарство і сніг» – зазначає пенсіонер.

Також зізнається, що мріє знову взяти до рук гармошку. Музичний інструмент, на якому він грав раніше, згорів під час російських обстрілів села у 2022 році.

Фрагмент публікації про Петра Сидоренка в «Цікавій газеті на вихідні». Фотоскрін: volyn.com.ua.
Фрагмент публікації про Петра Сидоренка в «Цікавій газеті на вихідні». Фотоскрін: volyn.com.ua.

 

Реклама Google

Своїм прикладом Петро Сидоренко хоче надихнути інших людей дбати про здоров’я та вести активний спосіб життя. Сам він аж ніяк не виглядає на свої роки.

Відеосюжет про 81-річного Петра Сидоренка – тут:

Катерина СІРУК, Вікторія ЛЯХ, «Суспільне Чернігів».

Зараз також читають: З Львівщини на Волинь і Рівненщину їздить експериментальний рейковий автобус.

Telegram Channel