Курси НБУ $ 43.46 € 50.91

МІЛЬЙОНЕРІВ НА ВОЛИНІ СТАЛО УТРИЧІ БІЛЬШЕ

Доходи, що перевищують мільйон гривень, цього року задекларували 26 волинян. Минулого ж таких декларантів-мільйонерів у нашому краї було лише восьмеро...

Доходи, що перевищують мільйон гривень, цього року задекларували 26 волинян. Минулого ж таких декларантів-мільйонерів у нашому краї було лише восьмеро

Любов ГАРАНІНА

Про це на прес-конференції для волинських ЗМІ повідомив голова Державної податкової служби в області Володимир Михалчич. Задекларовані доходи цієї численної когорти волинян у 2011 році — 81 мільйон гривень. Відтак, цього року вони сплатять до бюджету понад 2 мільйони гривень податків.
— Рекордсменом серед декларантів — мільйонерів є волинянин, який прозвітувався перед податковою в отриманні 12,5 мільйона гривень дивідендів. Як свідчить аналітика, мільйонні доходи решта грошовитих волинян отримала переважно у вигляді дивідендів, інвестиційного прибутку чи капіталу, або спадщини. Разом із тим, цього року до рейтингу заможності, за підсумками деклараційної кампанії, потрапив один із приватних нотаріусів, — розповів Володимир Михалчич.
Посадовець зазначив, що у податковій службі Волині під час нинішньої деклараційної кампанії також активними були іноземні громадяни. Цього року з намірами подати декларації про минулорічні доходи податкові інспекції Волині відвідали 39 іноземців із загальною сумою доходів 4,5 мільйона гривень. Таким чином від доходів іноземних декларантів місцеві скарбниці Волині поповняться на 120 тисяч гривень податку з доходів фізичних осіб.
До речі, задекларовані доходи чотирьох із них (3-ьох німецьких підданих та 1 мешканця Великобританії) — понад півмільйона гривень у кожного.
— Нинішню кампанію декларування доходів на Волині можна вважати однією з найуспішніших ще й тому, що сума задекларованих доходів сягає майже 400-мільйонної позначки. 2012-ого на Волині задекларовано на 140 мільйонів гривень доходів більше, аніж впродовж минулорічної кампанії декларування, — підкреслив Володимир Михалчич.
За розрахунками податківців, відповідно до чинного законодавства нинішня деклараційна кампанія поповнить скарбницю Волині щонайменше на 8,6 мільйона гривень. Загалом про отримані доходи в податкових інспекціях Волині прозвітувалося 10946 громадян, або на 6,8 відсотка більше, ніж торік.
Telegram Channel