Волинські школярі - перші на «Галицьких самоцвітах»
Творчі колективи Луцької музичної школи № 2 стали лауреатами ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хорового співу та інструментальної музики «Галицькі самоцвіти»
Звання лауреата І премії фестивалю здобув ансамбль скрипалів «Віолінка». Керівник цього колективу Лідія Шмарук відзначена Грамотою «Кращий педагог».
Високий рівень виконавської майстерності продемонстрували творчі колективи Луцької музичної школи № 2 на ІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хорового співу та інструментальної музики «Галицькі самоцвіти», що відбувся у м. Львові. Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.
Конкурсні виступи учасників зі всіх куточків України відбулись у Будинку органної та камерної музики (Костел св.М.Магдалини). Гала-концерт та нагородження учасників пройшли на сцені Національного академічного українського драматичного театру ім.М.Заньковецької.
Звання лауреата І премії фестивалю здобув ансамбль скрипалів «Віолінка». Керівник цього колективу Лідія Шмарук відзначена Грамотою «Кращий педагог».