Савченко підтвердила, що брала участь у спільних із бойовиками стрільбах - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28

Савченко підтвердила, що брала участь у спільних із бойовиками стрільбах

Нардеп Надія Савченко підтвердила чутки про те, вона брала участь у спільних із бойовиками "ДНР" стрільбах на окупованому Донбасі

Про це заявив голова СБУ Василь Грицак в ефірі одного з телеканалів, інформує Канал24.


За його словами, це зізнання Савченко зробила під час допиту в СБУ.СБУ перевіряє інформацію про можливе підбурювання Савченко українських військових до акцій непокори."На більшість питань, які ставив слідчий, вона відмовлялася відповідати. Але водночас підтвердила факти, оприлюднені у ЗМІ, щодо участі у стрільбах разом з учасниками незаконних збройних формувань", – заявив Грицак.


Також він додав, що зараз СБУ перевіряє інформацію про можливе підбурювання Савченко українських військових до акцій непокори.


Нагадаємо, 24 лютого нардеп Надія Савченко з'їздила у так звану "ДНР". В СБУ провели бесіду із Савченко, в рамках кримінального провадження за статтею "тероризм".


Крім того, 24 лютого, під час засідання Верховної Ради народний депутат з фракції БПП Тетяна Ричкова заявила, що Савченко підбурювала військовослужбовців залишити свої позиції, прийти до Києва і вчинити державний переворот.