На луцьких дорогах доставлять знаки «ямковість» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53

На луцьких дорогах доставлять знаки «ямковість»

У місті позапланово обстежують дороги

Відповідно до доручення керівника ДПП Є.Жукова, в Україні та м. Луцьку зокрема проводять позапланове обстеження вулично-шляхової мережі, повідомляє патрульна поліція Луцька.Інформацію про незадовільний стан вулично-шляхової мережі направляють і у відповідні органи місцевого самоврядування та в служби автомобільних доріг.За його результатами відповідальні працівники направляють вимоги щодо встановлення дорожніх знаків, де це потрібно, щодо ліквідації ямковості, а також вживають заходів адміністративного впливу на посадовців.


Інформацію про незадовільний стан вулично-шляхової мережі направляють і у відповідні органи місцевого самоврядування та в служби автомобільних доріг.


Так, працівники Патрульної поліції Луцька притягнули до адміністративної відповідальності посадових осіб (за ч.1 ст.140, ч.4 ст.140, ст.188 КУпАП), після чого видано 3 приписи на усунення виявлених недоліків.
Загалом, видано 15 вимог по ямковості та 6 – по встановленню дорожніх знаків 1.12 у м. Луцьку (вулиці Ківерцівська, Набережна, Ковельська, Окружна-Мамсурова та ін.).