Закон про заборону подвійного громадянства можуть проголосувати завтра - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Закон про заборону подвійного громадянства можуть проголосувати завтра

Спікер парламенту Андрій Парубій доручив Комітету Ради з прав людини невідкладно розглянути законопроект про позбавлення українського громадянства чиновників з паспортами інших держав

Про це він заявив під час засідання Ради, передає Еспресо.TV.Те, що українськими спецслужбами керували люди з російськими паспортами, призвело до розвалу української армії і до агресії Росії.Парубій заявив, що є підстави того, що проект буде підтриманий народними депутатами.


"Порошенко погодився з тим формулюванням, щоб чиновники, держслужбовці не могли мати інших паспортів, крім українського", - заявив Парубій.


За його словами те, що українськими спецслужбами керували люди з російськими паспортами, призвело до розвалу української армії і до агресії Росії.


Парубій дав доручення Комітету Ради з прав людини невідкладно розглянути даний законопроект, щоб йог можна було проголосувати на засіданні Ради 23 березня.