Коли з Києва можна буде махнути в Софію потягом? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.71 € 31.27

Коли з Києва можна буде махнути в Софію потягом?

Україна і Болгарія обговорюють можливість залізничного сполучення

Питання налагодження прямого залізничного сполучення за маршрутом Київ-Софія обговорювалося 24 березня в болгарській столиці міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном і міністром транспорту інформаційних технологій і зв'язку Болгарії Христо Олексієвим.


Про це повідомляє ЦТС з посиланням на інформацію МІУ, пише Економічна правда.Питання налагодження залізничного сполучення між Україною і Болгарією був серед тих, які обговорювалися в червні минулого року на зустрічі Президента України Петра Порошенка і прем'єр-міністра Болгарії Бойко Борисова.Були порушені також інші аспекти співпраці країн у транспортній сфері.


Сторони обговорили питання організації міжнародного прямого вантажного залізнично-поромного сполучення між Україною і Республікою Болгарія, проблеми відновлення прямого авіаційного сполучення Одеса-Варна, а також прямого залізничного сполучення Київ-Софія. Окрему увагу було приділено відновленню дороги Одеса-Рені, йдеться в повідомленні відомства.


Нагадаємо, що питання налагодження залізничного сполучення між Україною і Болгарією був серед тих, які обговорювалися в червні минулого року на зустрічі Президента України Петра Порошенка і прем'єр-міністра Болгарії Бойко Борисова. Тоді Порошенко висловив надію, що за результатами переговорів "буде прискорена робота з налагодження залізничного та поромного сполучення" між двома країнами.


У січні 2017 року голова правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцех Балчун заявив про те, що компанія планує запустити пасажирські поїзди в європейські країни, серед яких і Болгарія.


"Ми плануємо запустити повідомлення з Польщею, Австрією, Болгарією", - повідомив Балчун. Дату запуску і кінцеві станції нових поїздів глава "Укрзалізниці" не назвав.