Нардеп, який хапав Яценюка, не дав дороги трамваю (фото, відео)
У центрі Києва трамвай зійшов з рейок після зіткнення з авто нардепа
За попередніми даними, автомобіль не надав перевагу трамваю та скоїв зіткнення. За кермом був нардеп від фракції БПП Олег Барна.
У Києві на площі Перемоги в середу ввечері сталася ДТП з постраждалими, інформує LB.ua з посиланням на Еспресо.tv.
Згідно з повідомленням, зіткнулися автомобіль "Шкода" і трамвай №18.
За попередніми даними, автомобіль не надав перевагу трамваю та скоїв зіткнення. За кермом був нардеп від фракції БПП Олег Барна.
Удар був такої сили, що трамвай зійшов з рейок. У трамваї вилетіли шибки, він був в цей час без пасажирів.
Водія "Шкоди" госпіталізували з різними травмами. На місці події працює слідчо-оперативна група.
За інформацією dtp.kiev.ua, постраждали водій і пасажир. "Швидка" госпіталізувала потерпілих.