Курси НБУ $ 44.86 € 51.13

У Сіверськодонецьку працівники заводу Фірташа влаштували акцію протесту (відео)

Працівники Сєвєродонецького «Азоту» провели мітинг

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на "ЛОТ".


Люди вимагають виплатити заробітну плату, не допустити вирізання заводу на металобрухт і відновлення виробництва.


Співробітники підприємства збираються на мітинг вже четвертий раз: люди не отримують зарплату з січня.



Як повідомлялось раніше, керівник Луганської обласної ВЦА Юрій Гарбуз закликав власника і менеджмент хімзаводу "Азот" у Сіверськодонецьку не допустити його закриття.


Нагадаємо, що на хімпідприємстві "Азот" у Сіверськодонецьку цеха, які були давно закриті, вирізають на металобрухт, продають його і чекають на надходження грошей аби виплатити борги по зарплаті.

Telegram Channel