«Я спізнився»: син вбитого у центрі Києва добровольця АТО написав зворушливий пост про батька
Сергій Олійник пережив війну, але не пережив, коли на сина підняли руку
Син убитого в центрі Києва учасника АТО Ярослав написав на своїй сторінці у Facebook зворушливий пост про батька, повідомляє УНІАН. «22 червня, вчора, о 20.30 на Золотих Воротах у центрі Києва вбили ножем у серце мого батька, коли я грав на фортепіано... У нас немає слів...
Син Сергія Олійника розповів, що батько віддав своє життя, захищаючи його.
Мій батько був героєм не тільки на війні, щодня ризикував своїм життям заради нашого з вами майбутнього. Він був героєм для нас з мамою все життя, і ми це завжди знали...», - йдеться у його повідомленні. Олійник, згадує син Ярослав, пішов на війну добровольцем в 2015 році. «Він пережив рік війни, пережив розтяжки, які не помітив одразу і зняли за лічені сантиметри біля його ніг, він пережив обстріл з мінометів, артилерії, «Граду». Але він не пережив, коли на його сина підняли руку!», - ділиться емоціями хлопець. За словами Ярослава, його батько назавжди залишиться для нього прикладом того, як потрібно поводитися, чого прагнути, як треба любити, і як справедливо жити. Також він не знав чеснішої людини, ніж батько. «Люди, цінуйте своїх близьких зараз, у цей момент. Любіть, не думаючи, говоріть про це, робіть приємно, тому що цей момент може бути останнім!!! Я не встиг батькові вчора сказати, як я сильно його люблю, я запізнився», - пише син загиблого. Раніше УНІАН повідомляв, що в четвер, 22 червня, ввечері біля столичних Золотих воріт сталося вбивство після конфлікту між двома чоловіками віком близько 60 років.