У Володимирі-Волинському на підпільній АЗС вилучено пального на понад півмільйона гривень (Фото)
Триває боротьба волинських правоохоронців із незаконним обігом в області підакцизних товарів
Наталія МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волині
Володимир-Волинською місцевою прокуратурою спільно з працівниками Володимир-Волинського між райвідділу УСБУ у Волинській області викрито незаконний бізнес з реалізації паливно-мастильних матеріалів на території княжого міста.
Загалом у ході обшуку вилучено готівки та товарно-матеріальних цінностей на суму понад 500 тисяч гривень.
На нелегальній АЗС оперативниками та прокурорами проведено обшук у складських приміщеннях, які орендує одне з приватних підприємств, виявлено та вилучено 20 000 літрів дизельного пального та бензину, резервуари та обладнання для розливу та зберігання паливно-мастильних матеріалів.
Загалом у ході обшуку вилучено готівки та товарно-матеріальних цінностей на суму понад 500 тисяч гривень.
Нині проводиться комплекс заходів задля встановлення усіх обставин кримінального правопорушення.
Досудове розслідування триває.