Квартири для наших захисників (відео)
Обласна рада тільки тоді зможе фінансувати будівництво житла для учасників АТО, коли запрацює комунальне підприємство «Волиньприродресурс» й надійдуть кошти від видобутку бурштину
Кость ГАРБАРЧУК
Він також закликав виробити єдині підходи та визначити критерії, за якими самі атовці формуватимуть квартирну чергу, без втручання влади, але прозоро та публічно.
У цьому переконаний керівник найвищого представницького органу нашого краю Ігор Палиця. Голова Волинської обласної ради обговорив з представниками громадських організацій учасників бойових дій ситуацію, яка склалася з наданням житла. Він також закликав виробити єдині підходи та визначити критерії, за якими самі атовці формуватимуть квартирну чергу, без втручання влади, але прозоро та публічно.
Ігор Палиця сподівається, якщо будівельники виділятимуть 12 відсотків у новобудовах, як передбачено законодавством, то за 3-4 роки всі учасники війни, хто має право на пільгове житло, зможуть його отримати.