Курси НБУ $ 44.86 € 51.13
Другого серпня у Луцьку хочуть провести парад секс-меншин

Волинь-нова

Другого серпня у Луцьку хочуть провести парад секс-меншин

Принаймні петиція з відповідною пропозицією сьогодні зареєстрована на сайті міськради

Лучанка Ірина Дордюк зареєструвала сьогодні, 23 червня, електронну петицію наступного змісту (стилістику авторки збережено):



Дозволити проведення маніфестацій (акцій, парадів) центральними вулицями нашого міста в чудовий літній день (наприклад 2 серпня).



«Якщо лучани так байдуже ставляться до теми заборони популяризації даного підвиду населення, тоді: 
ПОПРОШУ підтримати публічні заходи цих гей-меншин і дозволити проведення маніфестацій (акцій, парадів) центральними вулицями нашого міста в чудовий літній день (наприклад 2 серпня). 
Не будьте байдужими. Наші діти «хочуть» бачити цей зоопарк. Вхід безкоштовний. 
Приймайте участь в підписанні петицій».


Очевидно, що «гнівна петиція» жінки (яка рясніє неприховано негативним ставленням до секс-меншин) з’явилася з огляду на відносно слабеньку підтримку містянами петиції протилежного змісту – про заборону в Луцьку таких заходів (протягом п’яти днів зібрала 57 підписів).


Також, вочевидь, запропонована дата 2 серпня – теж з «підтекстом». Адже саме цього дня святкується «День десантника».

Telegram Channel