18-річний волинянин здійснив смертельний наїзд на жінку-пішохода
Юнак постане перед судом
Наталія МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волині
Прокуратура Волинської області затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про порушення 18-річним мешканцем Берестечка правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілої.
Юний водій із Берестечка щиро розкаявся у скоєному.
Удень 24 травня 2017 року в селі Галичани Горохівського району водій, керуючи автомобілем марки «САЗ-3507» та здійснюючи рух заднім ходом до підсобного приміщення одного з місцевих підприємств, допустив наїзд на 46-річну жінку-пішохода.
У результаті дорожньо-транспортної пригоди потерпіла загинула.
Нині водія, який щиро розкаявся у скоєному, обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України.
Міру покарання йому визначить суд.