Курси НБУ $ 44.86 € 51.13
«Волиньобленерго» нарешті відновило електромережу, яка феєрично горіла під час стихії у четвер

Волинь-нова

«Волиньобленерго» нарешті відновило електромережу, яка феєрично горіла під час стихії у четвер

Через негоду без світла на Волині досі залишаються 18 населених пунктів

Станом на першу половину дня 1 липня через негоду залишаються знеструмленими 80 населених пунктів у трьох областях, передає «Главком». В ніч з 29 на 30 червня внаслідок складних погодних умов (дощ, пориви вітру) через спрацювання систем захисту ліній електропередач був знеструмлений 881 населений пункт. 



Лише в суботу працівники Волиньобленерго дісталися до обійстя в приватному секторі Луцька на вулиці Чернишевського, де під час стихії горіла електромережа.



Вже відновлено електропостачання 801 населеного пункту у десяти областях


Зокрема, у Львівській області без світла знаходяться 33 населенні пункти, у Хмельницькій – 29, у Волинській – 18.


Лише в суботу працівники Волиньобленерго дісталися до обійстя в приватному секторі Луцька на вулиці Чернишевського, де під час стихії горіла електромережа.


До цієї пори обірвані проводи лежали просто під тротуаром. Представники компанії повідомили, що в обласному центрі  є тільки дві бригади на ліквідацію наслідків негоди. Тому зробити світло раніше не було нагоди. 


До слова, відновлювати електромережу працівникам Обленерго довелося в проміжках між дощем.



 

Telegram Channel