На Рівненщині відбувся турнір пам’яті героя небесної сотні
Участь у турнірі взяли близько 100 спортсменів з шести областей України
У Березному відбувся ІІІ Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА. Про це повідомляє Інтернет-портал "ЧаРівне.інфо".
Змагання провели серед дітей, юнаків та юніорів та присвятили пам`яті Героя України Івана Городнюка, учасника Революції Гідності.
Змагання провели серед дітей, юнаків та юніорів та присвятили пам`яті Героя України Івана Городнюка, учасника Революції Гідності.
Загалом, участь у турнірі взяли близько 100 спортсменів з шести областей України – Київської, Вінницької, Волинської, Хмельницької, Житомирської та Рівненської.
За результатами дводенних змагань перемогу у командному заліку здобули березнівчани. Гості з Житомира завоювали срібло, а спортсмени з Рівного – бронзу.