Український боксер потрапив у реанімацію після ДТП
Аварія сталася в США
Український боксер Іван Редкач потрапив у серйозну аварію в США, повідомляє ТСН.
Редкач не зміг впоратися з керуванням, і машина вилетіла в кювет.
Близько 22-ї години за місцевим часом спортсмен разом з другом поверталися з вечері у Малібу додому.
Редкач не зміг впоратися з керуванням, і машина вилетіла в кювет. Боксера одразу забрали у лікарню, де він перебуває у реанімації.
За кілька годин до події українець провів вечірнє тренування, готуючись до повернення на ринг.
Іван почав професійну кар'єру в 2009 році і є чинним чемпіоном USBA в легкій вазі (до 61,2 кг). За цей час він провів 25 боїв, в 20 з яких здобув перемоги.