Курси НБУ $ 44.92 € 50.92
Пів-Луцька залишилося без світла

Волинь-нова

Пів-Луцька залишилося без світла

У центрі міста вже кілька годин немає електроенергії


Інформація про те, коли в місті з’явиться світло, поки що відсутня.



Підстанція № 101, що забезпечує центр Луцька електоенергією, аварійно пошкоджена. Що стало причиною поломки, поки невідомо. Можливим варіантом є пожежа, адже біля підстанції зараз - пожежні машини. 


Через відсутність електроенергії не працюють магазини та інші заклади в центрі Луцька, а також призупинена робота установ та організацій.


Інформація про те, коли в місті з’явиться світло, поки що відсутня.


Фото Олександра ДУРМАНЕНКА.

Telegram Channel