Знову залізнична трагедія на Ківерцівській: чоловік позбувся руки та ноги
Це вже не перший трагічний випадок на цій ділянці залізниці
Знову потяг збив людину по вулиці Ківерцівській. Чоловікові відтяло руку та частину ноги.
Лучанин Сергій Кушнір повідомив на своїй сторінці у Facebook таку інформацію:
«Знову потяг збив людину по вулиці Ківерцівській. Чоловікові відтяло руку та частину ноги».
Нагадаємо, це вже не перший трагічний випадок на цій ділянці залізниці.