У Латвії оштрафували школу, бо вчителі під час екзамену послуговувалися російською
А мали давати роз’яснення учням латиською
Порушення помітив інспектор служби, адже іспити в Латвії повинні проходити латиською мовою.
У латвійській столиці Державна служба якості освіти оштрафувала Даугавгрівську середню школу за те, що під час іспиту із математики вчителі давали роз’яснення учням російською мовою. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Delfi.
Зазначається, що таке порушення помітив інспектор служби, адже іспити в Латвії повинні проходити латиською мовою.