На Ківерцівщині піротехніки розміновували місцевість
Вибухонебезпечні предмети шукали в Дідичах, Кірпилівці та Кадищі
Снаряди було вилучено та знешкоджено на підривному майданчику поблизу села Мощаниця.
Про це повідомляє «Район. Ківерці». Працівниками Ківерцівського РВ УДСНС України у Волинській області спільно з піротехнічним підрозділом АРЗ СП УДСНС України у Волинській області проведено роботу, щодо перевірки та розмінування місцевості. Перевірка, щодо наявності вибухонебезпечних (ВНП) предметів проводилася на території села Дідичі, села Карпилівка, села Кадище та в лісових масивах поблизу урочища «Лопатень» Ківерцівського району. Рейди відбувалися у зв’язку з тим, що на пункт зв’язку Державної пожежно-рятувальної частини № 6 міста Ківерці надходили повідомлення від жителів вищевказаних населених пунктів. Одним із заявників є мешканець міста Ківерці М. Музичук, який під час відпочинку та збирання грибів виявив вибухонебезпечний предмет, про що відразу повідомив працівників ДСНС. Прибувши на місця виклику, рятувальники виявили 4 артилерійські снаряди 76 міліметрів вагою 6,5 кілограмів кожен.