Вужі вигнали українців з моря
Діти кричали і кликали друзів подивитися
Українці приїхали на відпочинок в Кирилівку (Азовське море), де їх чекав неприємний сюрприз. Прибережна зона і пляжі порослі водоростями. Однак, це не сама неприємна проблема, з якою зіткнулися відпочиваючі.
Через спеку змії почали випливати з води.
З урахуванням того, що на південь найчастіше їдуть з дітьми, на пляжі почалася паніка. Чоловік упіймав змійку в море, і навколо нього відразу скупчилися кричущі дітлахи. Як з'ясувалося, новою напастю виявилися вужі і полози. Дітям пояснили, що це безпечні змії. Єдине, що дійсно може відштовхнути від купання, крім наявності цих істот, – неприємний запах. Судячи з реакції, українців це не втішило. Як повідомляв портал «Знай.uа» з подібною проблемою зіткнулася мешканка Запоріжжя. Вона виявила на своєму підвіконні кобру.