Бойовики «лікувалися» наркотиками – і не розрахували дози
Про зростання кількості не бойових втрат в лавах терористів інформує Головне управління розвідки МОУ
Наркотиками військовослужбовці артилерійського підрозділу «лікувалися» від нервових розладів та суїцидних настроїв.
Як повідомляють розвідники, внаслідок вживання наркотичних речовин помер один та госпіталізовано п’ятеро військовослужбовців окремої артилерійської бригади (Хрустальний) 2 АК. Розслідуванням встановлено, що наркотиками військовослужбовці артилерійського підрозділу «лікувалися» від нервових розладів та суїцидних настроїв.
Також у повідомленні ГУР йдеться, що у одному з підрозділів 6 окремого мотострілецького полку (Кадіївка) 2 АК російський офіцер під час «сеансу виховання» побив дерев’яною палицею чотирьох підлеглих. Один з них помер, двоє самовільно залишили військову частину, а один намагався покінчити життя самогубством.