Курси НБУ $ 44.91 € 51.41

А потім люди скаржаться, що пропадає інтернет: у Запоріжжі затримали крадія кабелю

На пустирі між вулицями Ігоря Сікорського та Автодорожною патрульні помітили 25-річного чоловіка, який тримав у рукух різак, а навколо лежало багато кабелів різного розміру

Чоловіка затримали, а на місце викликали слідчих Шевченківського відділку, інформує патрульна поліція Запоріжжя у Facebook.



Затриманий зізнався, що вони вночі скоїли крадіжку кабелів «Укртелекому».



Під час очікування оперативної групи на пустир заїхав автомобіль ВАЗ 2106, водій якого побачивши патрульних почав здійснювати розворот та застряг на пагорбу. Коли патрульні наблизились до автівки, водій покинув ВАЗ 2106 та втік.


Затриманий зізнався, що за допомогою даного авто, а також спільно із чоловіком, який був за кермом вони вночі скоїли крадіжку кабелів «Укртелекому» на вулиці Ігоря Сікорського (67 м. - 300*2,123 м. -100*2). Кабелі вилучили слідчі в присутності двох свідків, затриманого доставили до відділку поліції для подальшого з'ясування обставин.

Telegram Channel