Семирічний хлопець самостійно вирішив поїхати до бабусі в інше місто і пішов на вокзал
Одеські патрульні повернули неповнолітню дитину у сім’ю
Правоохоронці відвезли 7-річного мандрівника до відділку поліції, де вже знаходилась його мати й писала заяву про зникнення дитини.
Учора, в Одесі близько 18-години, при профілактичному відпрацюванні Приморського району міста, патрульні звернули увагу на неповнолітню дитину, яка перебувала на території Центрального автовокзалу без супроводу дорослих.
Інспектори почали бесіду з хлопцем та з’ясували, що він вирішив самостійно поїхати до бабусі у інше місто.
Правоохоронці запросили 7-річного мандрівника до патрульного авто та відвезли до відділку поліції, де вже знаходилась його мати й писала заяву про зникнення дитини, інформує патрульна поліція України у Facebook.