Поліція розслідує жорстоке поводження з конем в Одесі
Тварину, не зважаючи на спеку, використовували для розваг туристів
Як повідомляє прес-служба поліції Одеської області, провадження розслідується за статтею «жорстоке поводження з тваринами» Кримінального кодексу, передає «Радіо Свобода».
Кінь, який тягнув карету з туристами, впав та лежить на проїзній частині.
5 липня користувачі соціальних мереж оприлюднили фото і повідомили, що а вулиці Пушкінській в Одесі кінь, який тягнув карету з туристами, впав та лежить на проїзній частині.
У ході перевірки поліція попередньо встановила, що внаслідок ускладнених погодних умов, пов’язаних з аномальною спекою, у коня погіршився стан здоров’я.