На Буковині двійко єнотів… вчинили розбійний напад на продовольчий магазин (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
На Буковині двійко єнотів… вчинили розбійний напад на продовольчий магазин (фото)

Волинь-нова

На Буковині двійко єнотів… вчинили розбійний напад на продовольчий магазин (фото)

Випили, закусили – а потім ще й вчинили дебош

Власниця одного із магазинів у місті Сторожинець Чернівецької області, відкриваючи заклад, помітила безлад та двох непроханих гостей. З її слів, біля прилавку сиділи два сірих смугастих великих єноти. Схопивши віник, власниця хотіла вигнати тварин з магазину, передає УНІАН з посиланням на Сторожинець.info.


Один єнот швидко вискочив на вулицю, а інший, коли йому спробували завадити стрибнути на прилавок, подряпав жінці ногу.Зі слів власниці магазину, збитків тварини наробили десь на 46 тисяч гривень.Магазин зачинили на ревізію, й продавці разом із власницею наводили там лад, адже по підлозі валялися недоїдки ковбас, сирів, розбиті пляшки спиртного та солодощі. Зі слів власниці магазину, збитків тварини наробили десь на 46 тисяч гривень.


Прямо навпроти магазину розкладається шатро пересувного цирку. Дресувальник відмовився з нами спілкуватися, але вдалося відшукати телефон адміністратора. Прибувши на місце, він повідомив, що циркові тварини ніяк не могли втекти з цирку і всі претензії власниці магазину категорично заперечує. Зокрема, він висловив думку, що в Сторожинці можуть бути й інші, дикі єноти.