За вимагання хабара ревізорка ДФС заплатить понад 20 тисяч гривень штрафу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
За вимагання хабара ревізорка ДФС заплатить понад 20 тисяч гривень штрафу

Волинь-нова

За вимагання хабара ревізорка ДФС заплатить понад 20 тисяч гривень штрафу

Прокурори відділу прокуратури Волинської області підтримали публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про одержання неправомірної вигоди працівницею Головного управління Державної фіскальної служби в області

Головний державний податковий ревізор у 2015 році, проводячи планову документальну перевірку одного з підприємств області, виявила факти недотримання суб’єктом господарювання податкового законодавства й несплати ним податків до бюджету на суму понад півмільйона гривень.

Ревізор запропонувала залагодити проблему та уникнути сплати донарахованих податків та штрафних санкцій усього за 20 тис. грн. «подяки».

Повідомивши про це керівнику підприємства, ревізор запропонувала йому залагодити проблему та уникнути сплати донарахованих податків та штрафних санкцій усього за 20 тис. грн. «подяки».

Керівник підприємства погодився, проте згодом повідомив про факт надання неправомірної вигоди у правоохоронні органи.

Володимир-Волинський міський суд визнав співробітницю ДФС винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 368 КК України, та призначив їй покарання у виді штрафу в розмірі 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (20 400 грн.) з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 2 роки.

Джерело: Прес-служба прокуратури Волинської області