Гарант Конституції захистить дітей-сиріт - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
Гарант Конституції захистить дітей-сиріт

Волинь-нова

Гарант Конституції захистить дітей-сиріт

Президент України Петро Порошенко підписав указ «Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа»

Закон спрямований на захист особистих прав і майнових інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Також документ вводить грошову компенсацію таким дітям для одержання житла і відповідні субвенції з держбюджету місцевим на виплату цих компенсацій. Про це з посиланням на прес-службу президента повідомляє Вголос.

Кабміну доручено передбачати в держбюджеті витрати для будівництва малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла 

Кабміну доручено передбачати в держбюджеті витрати для будівництва малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла. Також уряд має зайнятися питаннями проектів і вимог для будівництва, підвищення розміру соціальної допомоги дітям.

Окрім цього, закон впроваджує програми підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації та сертифікації діяльності співробітників служб у справах дітей.