
Таке непоказне — таке помічне
Молоді господині зазвичай обирають серед побутової хімії нові розрекламовані засоби, натомість полиці зі старим звичним господарським милом оминають, гидливо кривлячи носика. А дарма. Насправді воно має ряд властивостей, які іншим його «родичам» і не снились. Насамперед серед плюсів господарського мила — екологічні інгредієнти, адже воно виготовлене з натуральних олій і тваринних жирів, тому гіпоалергенне і не шкідливе для організму людини
Найбільш звична сфера застосування — прання. Господарське мило часто рекомендують використовувати для дитячих речей — одягу та постільної білизни. Кажуть, водою, що залишилася після прання, можна навіть поливати домашні рослини — вона не завдасть їм шкоди, адже в милі відсутні хімікати. Сприятливо впливає цей миючий засіб на деякі тканини, зокрема на вовну. Після прання шерстяні вироби стають пухнастими і м’якими.
Милом радять вмиватися хоча б двічі на тиждень — в результаті шкіра завжди молодо виглядатиме.
Дещо дивним на перший погляд здається використання господарського мила в лазні. Березовий віник, замочений у його розчині, сприяє чудовому очищенню шкіри, вона після цього ніби світиться зсередини.
Багато хто з медиків рекомендує раз на два тижні мити тіло господарським милом, щоб захистити себе від вірусів і бактерій.
Ним радять вмиватися хоча б двічі на тиждень — в результаті шкіра завжди молодо виглядатиме. Після такої процедури треба змащувати обличчя звичайним дитячим кремом. Причому ефект від цих умивань, як кажуть ті, хто спробував, — кращий, аніж від використання дорогої професійної косметики.
При проблемах ротової порожнини доцільно обробляти зубну щітку розчином господарського мила і залишати на ніч — до ранку ваша зубна щітка буде повністю знезаражена.
