Погода: а вночі морозець добряче пощіпає щічки (Карти гідрометеоцентру і пісня) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Погода: а вночі морозець добряче пощіпає щічки (Карти гідрометеоцентру і пісня)

Прогноз погоди на 19 лютого.

Карта – Український гідрометеоцентр.

Волинь-нова

Погода: а вночі морозець добряче пощіпає щічки (Карти гідрометеоцентру і пісня)

За прогнозом чергового інженера-синоптика Волинського обласного гідрометеоцентру Світлани Гончаренко сьогодні, 19 лютого, очікується хмарна погода з проясненнями, без опадів

На дорогах ожеледиця. Вітер західний, 3 – 8 метрів за секунду. Температура повітря по області вдень – від 4 градусів морозу до 1 градусу тепла.

За багаторічними спостереженнями, найтепліше 19 лютого було у 1950-у році – плюс 10,4 градуса, найхолодніше – у 1947-му – мінус 23,4 градуса.

Такою буде погода сьогодні на Волині. Карта – Український гідрометеоцентр.
Такою буде погода сьогодні на Волині. Карта – Український гідрометеоцентр.

Найтепліше 19 лютого було у 1950-у році – плюс 10,4 градуса, найхолодніше – у 1947-му – мінус 23,4 градуса.

Народний прогноз погоди:

19 лютого вшановується пам’ять преподобного Вуколи Смирнського. Морози цього дня обіцяють бурхливу весну і сухе спекотне літо. А на морози вказувала вода у криницях: якщо вона підіймається, то слід чекати морозної погоди. Також холоди передвіщав північний вітер і зозуля, яка кує на сухому дереві.

Прогноз погоди на завтра:

20 лютого очікується хмарна погода з проясненнями, без опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний, 3 – 8 метрів за секунду. Температура повітря по області: вночі – від 7 до 12 градусів морозу, вдень – від 4 градусів морозу до 1 градусу тепла.

 

Джерело: Джерела: Український гідрометеоцентр, Волинський гідрометеоцентр, Sinoptik.ua.