Син російського співака Талькова збирався воювати на Донбасі проти України - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
Син російського співака Талькова збирався воювати на Донбасі проти України

Фото: https://gazeta.ua

Волинь-нова

Син російського співака Талькова збирався воювати на Донбасі проти України

Син відомого російського рок-музиканта Ігоря Талькова і лідер групи «Миримир» Ігор Тальков-молодший (на фото) розповів, що в 2014 році збирався їхати до окупованого Луганська воювати проти України, але в останній момент його зупинили друзі

Про це він розповів в інтерв'ю «Комсомольской правде», пише gazeta.ua.

«Я відчув шок, коли в 2014 році на Донбасі почалася війна. У мене кипіла кров. Тоді я ще вживав алкоголь. Якось мене, п'яного, силою з автобуса зняли друзі. Я їхав воювати. Але потім мене люди надоумили: «Твоя зброя – пісня», - розповів російський співак.

За його словами, Донбас - болюча для нього тема. «Я написав пісні «Братні народи», «Україна і Росія», - додав він. Тальков-молодший, зауважив, що назву для власної групи він вигадав у Луганську.

Я постійно рвуся туди на концерт, але мене не пускають близькі. Кажуть, що мене там вб'ють

«Слово "Миримир» до мене прийшло в Луганську, я там довго жив. До речі, українська влада занесли мої дані в список сайту «Миротворець» як сепаратиста. Я постійно рвуся туди на концерт, але мене не пускають близькі. Кажуть, що мене там вб'ють», - зазначив він.

Російський співак зізнався, що мріє заробити грошей на свій будинок у анексованому Криму і виїхати туди жити назавжди.