
Для іноземців проводитимуть майстер-класи з волинської вишивки, волинської ляльки-мотанки, облаштування призьби.
Волонтери з семи країн світу впорядковуватимуть скансен в Рокинях
На Волинь приїде 13 волонтерів з Франції, Німеччини, Туреччини, Чехії, Cловаччини та Мексики
Міжнародний волонтерський табір під назвою «Cтаровинна Волинь – перехрестя культур», ініційований волинським земляцтвом у Києві - Міжнародним громадським об’єднанням «Волинське братство» та підтриманий Всеукраїнською асоціацією молодіжного співробітництва «Альтернатива-В», розпочнеться в Музеї історії сільського господарства Волині – Скансен в Рокинях біля Луцька 29 липня і триватиме до 11 серпня, інформують організатори.
Участь візьме молодь з 7 країн світу. Реалізація проекту відбувається за фінансової підтримки підприємця Козел В.М., ТОВ «Владтранс» та інвестиційної групи VolWest Group.
Другий рік поспіль МГО «Волинське братство» у співробітництві з ГО ВАМС «Альтернатива-В» проводять спільну міжнародну акцію, яка має на меті підвищити обізнаність українських та іноземних учасників у сфері культурної спадщини волинського краю та популяризувати її в інших країнах.
Міжнародна команда з 13 волонтерів з Франції, Німеччини, Туреччини, Чехії, Cловаччини, Мексики та волонтерів з України, виконуватиме різноманітні роботи з благоустрою Музею історії сільського господарства Волині – Скансен в Рокинях.
Другий рік поспіль МГО «Волинське братство» у співробітництві з ГО ВАМС «Альтернатива-В» проводять спільну міжнародну акцію, яка має на меті підвищити обізнаність українських та іноземних учасників у сфері культурної спадщини волинського краю та популяризувати її в інших країнах; поширювати знання та навички неформальних методів освіти для пропагування захисту та збереження культурної спадщини Волині. Для іноземців проводитимуть майстер-класи з волинської вишивки, волинської ляльки-мотанки, облаштування призьби, оглядові екскурсії історичними місцями тощо.
Мета проекту – привернути увагу місцевих громад, особливо молоді, до об’єктів історичної старовини, сприяти переосмисленню їхнього значення для України; запропонувати зацікавленим особам та інституціям Волинської області розробити концепцію збереження історичної спадщини Волині, як туристичного краю; залучити місцеве населення до її збереження, адже опікуватись унікальними об’єктами є справою не тільки держави, а й пересічних громадян.
