Курси НБУ $ 39.68 € 42.83
Поразка була, нічия теж — ​давайте вже перемогу!

Скидається на те, що «Рух» у нинішньому сезоні буде доволі складним суперником для будь-якої команди.

Фото Євгена КРАВСА, zaxid.net.

Чинний «бронзовий» призер Першої ліги у двох стартових турах «розжився» лише одним очком…

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 2–й тур. «Рух» (Львів) — ​«Волинь» (Луцьк) — ​1:1 (0:1 — ​Денис Кожанов, 3 хв, з пенальті; 1:1 — ​Данііл Кондраков, 72 хв).

4 серпня 2019 року. Львів. Стадіон «Скіф». 3000 глядачів. Головний суддя Олексій Деревінський (Київ).

Як і поєдинок попереднього туру в Краматорську з «Авангардом», матч із «Рухом» у Львові розпочався для лучан якнайкраще. Вже на третій хвилині Денис Кожанов вивів гостей уперед, реалізувавши пенальті. Хоча голкіпер львів’ян Роман Ми­сак не лише вгадав, у який кут стрибати, а й дотягнувся до м’яча. На щастя для нас, той від штанги таки заскочив у ворота!

Пропустили ж волиняни вже у другій половині 2–го тайму. Віталій Неділько реагував на удар з–поза меж штрафного майданчика — ​проте не дотягнувся. М’яч влучив у штангу й відскочив якраз на Данііла Кондракова, який поцілив у вільний протилежний кут воріт.

10 серпня о 16:00 «Волинь» прийматиме на «Авангарді» «Прикарпаття».

Одне очко після двох стартових поєдинків — ​більш ніж скромний ужинок, особливо як на «бронзового» призера попередньої першості. Водночас, треба розуміти, що нинішній «Рух» — ​доволі серйозний і амбітний клуб. Одне лиш ім’я головного тренера, білоруса Леоніда Кучука чого варте!

У наступному ж турі на «Волинь» чекає ще одне «західноукраїнське дербі». Після візиту до Львова, чекаємо у Луцьку гостей з Івано–Франківська. 10 серпня приймаємо на «Авангарді» «Прикарпаття».

Результати 2–го туру: «Прикарпаття» — ​«Авангард» — ​2:2; «Балкани» — ​«Металіст 1925» — ​0:0; «Кремінь» — ​«Металург» — ​1:0; «Миколаїв» — ​«Минай» — ​1:1; «Чорноморець» — ​«Гірник–Спорт» — ​3:1; «Інгулець» — ​«Агробізнес» — ​2:0; «Оболонь–Бровар» — ​«Черкащина» — ​2:2; «Рух» — ​«Волинь» — ​1:1.

Тим часом представниця УПЛ — ​луганська «Зоря», яка цьогоріч першою з українських клубів стартувала в єврокубках, упевнено подолала перший бар’єр на шляху до групового етапу Ліги Європи. Суперником підопічних Віктора Скрипника в 2–му кваліфікаційному раунді була чорногорська «Будучность». На виїзді луганчани здобули перемогу з комфортним рахунком 3:1 (дубль Артема Громова і ще один гол на рахунку Левана Арвеладзе). У матчі–відповіді в Запоріжжі «Зоря» перемогла 1:0 (знову забив Артем Громов!). Хоча були всі підстави сподіватися й на переконливіший рахунок ​адже ще у першому таймі «Будучность» залишилася вдев’ятьох.

У матчі 3–го кваліфікаційного раунду Ліги Європи «Зоря» поміряється силами із софійським «ЦСКА» (болгари розпочали турнір із першого кваліфай–раунду, і вже встигли пройти чорногорський «Тітоград» та хорватський «Осієк»). Вже 8 серпня команди зіграють у Софії, а 15–го — ​у Запоріжжі.

А ось ФК «Маріуполь» стартує в Лізі Європи відразу з 3–го кваліфай–раунду, в якому суперником азовців буде нідерландський «АЗ». 8 серпня грають в Одесі, 15–го — ​в Алкмарі.

Андрій САПУГА, помічник головного тренера «Волині»:

«Дуже хороший вийшов матч, емоційний. На перших хвилинах ми забили швидкий м’яч і віддали ініціативу. В принципі ми так і готувалися до цієї гри, закрилися, грали другим номером. Десь виходило, десь — ​ні. Був у нас хороший момент Сіаваша, коли б він реалізував його, — ​не знати, як би склалась гра. У 2–му таймі «Рух» більше почав нагнітати, створив моменти і забив нам один гол. Щодо всієї гри — ​хороша бойова нічия».

Леонід КУЧУК, головний тренер «Руха»:

«Скажу, що дербі вдалося. Чому? З усіх боків матч був принциповим, кожна команда хотіла перемогти. Жодну не влаштовувала навіть нічия. Тим паче, нас. Але що вже вдієш? Одне очко — ​це одне очко. Ми рухаємось далі, набираємо хід.